Share This Post

Kripto Para

Rusların Facebook’u Vk Bitcoin ve Bitcoin Cash kullanımına izin verdi!

Rusların Facebook’u Vk Bitcoin ve Bitcoin Cash kullanımına izin verdi!

Rusların Facebook’u olarak bilinen sosyal paylaşım sitesi Vkontakte (VK) yapmış olduğu açıklama ile Bitcoin ve Bitcoin Cash reklam ödemeleri konusunda kabul edeceklerini açıkladı.


Mail.ru, kripto para ödemeleri için BitPay ile ortaklık kurdu. BitPay; dünya çapında aralarında Microsoft, Virgin Galactic, PayPal ve Zynga gibi devlerin yer aldığı 50 binden fazla şirketle çalışıyor.

Mail.ru Group, reklam platformu MyTarget’in Mail.ru’ya ait platformlarda ve reklam ağındaki diğer internet sitelerinde ödeme yöntemi olarak Bitcoin ve Bitcoin Cash‘i kabul etmeye başladığını duyurdu. Kripto paralar, yakında myTarget’in reklam ağındaki yayıncılar için de eklenecek, dolayısıyla internet sitesi sahipleri ve myTarget ağındaki uygulama geliştiricileri, kripto para birimleriyle ödeme almayı kabul edebilecek.

Rus Facebook’u olarak bilinen ve Telegram’ın kurucusu Pavel Durov ile kardeşi tarafından kurulan VKontakte de Mail.ru grubuna ait bir sosyal medya platformu. VK olarak da bilinen VKontakte‘nin yanı sıra Odnoklassniki (OK) ile e-posta sistemi Mail.ru da böylece reklam ödemeleri için kripto para birimlerini kullanacak.

Yüksek ihtimalle bu hamleye karşılık ABD cephesinden de gelecektir. Bu da yakın zamanda coin piyasasında hareketlenmelerin artacağı anlamına gelir.

 

 

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register