Share This Post

Ekonomi

Trump’ın Oğlu Donald Trump Jr, Senato’da İfade Verecek

Trump’ın Oğlu Donald Trump Jr, Senato’da İfade Verecek

ABD Başkanı Donald Trump’ın büyük oğlu Donald Trump Jr, yarın Senato Adalet Komitesinin karşısına çıkarak Rusya’nın 2016 ABD Başkanlık seçimlerindeki müdahalesine yönelik iddialara ilişkin ifade vereceği bildirildi. Trump Jr’ın avukatı Alan Futerfas, yarın yapılacak oturumla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, “Profesyonel ve verimli bir toplantı olmasını umuyoruz ve komiteye yardım etme fırsatı bulduğumuz için memnunuz” dedi.

ABD Başkanı Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr.’ın Hillary Clinton hakkında zarar verici bilgiler elde etmek amacıyla Rus avukatla görüştüğü ortaya çıkmıştı. Daha sonra elde edilen gelişmelerde, Trump Jr.’ın toplantıdan önce mail aracılığıyla bilgilendirildiği kaydedilmişti. Trump Jr ise Rus avukat ile gerçekleştirdiği görüşmeye ilişkin tartışmalara son vermek amacıyla görüşmeyi ayarlayan yayıncı Rob Goldstone’la yaptığı elektronik posta yazışmalarını yayınlamıştı.

Kaynak: http://tr.investing.com/news/economy-news/trumpn-oglu-donald-trump-jr–senatoda-ifade-verecek-502561

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register