Paylaş

Döviz Haberleri

Bitcoin ve Ethereum yükselişte

Bitcoin ve Ethereum yükselişte

Bitcoin ve Ethereum yükselişte

Investing.com – Pazartesi günü Bitcoin fiyatları iki seanslık düşüşünü sonlandırarak değer kazanırken Bitcoin’in en yakın rakibi Ethereum da destek buldu.

ABD merkezli GDAX borsasında Bitcoin 2,83% artışla 2.720,00 dolara yükseldi.

Bitcoin fiyatları 19 Temmuz’da 2.953,5 dolara kadar yükselmişti. Kripto para, Haziran ayında 3.000 dolar ile rekor kırmıştı.

Geçtiğimiz Pazartesi günü Goldman Sachs Teknik Strateji Müdürü Sheba Jafari, fiyatlardaki yukarı yönlü trendin devam etmesinden önce biraz daha iniş çıkışlar görülebileceğini ifade etti.

Jafari, “3.000 doların üzerindeki herhangi bir hareket V dalgasının başlangıcına sebep olarak 2.988 – 3.691 dolar arasında hareketliliğin önünü açabilr” dedi.

Ethereum fiyatları 0,67% artışla 198,74 dolara yükseldi. Ethereum, 11 Haziran’da 419,3 dolara kadar yükselmişti.

Ethereum’daki geri çekilmeyle birlikte piyasa hacmi 18 milyar dolara geriledi. Bitcoin’in piyasa hacmi 45 milyar dolar civarında.

Kripto paralarla ilgili son hareketleri takip etmek için ilgili bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz: https://tr.investing.com/crypto/

Kaynak: http://tr.investing.com/news/forex-haberleri/bitcoin-ve-ethereum-yukseliste-499884

Paylaş

Yorumlar

Email adresiniz diğer kişiler tarafından görünmeyecektir.Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register

Araç çubuğuna atla