Paylaş

Ekonomi Haberleri

Birlik Mensucat SOLEY Markalı Ürünler Konusunda İlk Adım Grup İle Anlaştı

Birlik Mensucat SOLEY Markalı Ürünler Konusunda İlk Adım Grup İle Anlaştı

Birlik Mensucat SOLEY Markalı Ürünler Konusunda İlk Adım Grup İle Anlaştı

Birlik Mensucat, SOLEY markalı Ev Tekstili ve Havlu grubu ürünlerinin satış, pazarlama ve dağıtımının İlk Adım Grup tarafından yapılması için anlaştı.

09.08.2017 tarihinde; Şirketimizin sahip olduğu SOLEY Markası altında ticareti yapılan ev tekstili ve havlu grubu ürünlerin, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek üzere Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir şirket ile görüşmelere başlandığı KAP aracılığıyla duyurulmuştu.

Bugün itibariyle görüşmeler tamamlanmış ve anlaşmaya varılmıştır. Buna göre;

İlk Adım Dayanıklı Tüketim Malları Elk. Tek. İnş. San. Tic. Ltd. Şti ile 5+5 yıllık bir sözleşme imzalanmıştır. 5 yıllık süre sonunda tarafların mutabık kalması halinde sözleşme 5 yıl süre süre ile uzayacaktır. Hali hazırda ticareti yapılmakta olan, SOLEY markalı Ev Tekstili ve Havlu grubu ürünlerinin satış, pazarlama ve dağıtımı 01 Eylül 2017 tarihinden itibaren İlk Adım Grup tarafından yapılmaya başlanacaktır.

Birlik Mensucat Soley markalı yatak, baza ve başlık ürünlerinin satış pazarlama ve dağıtım faaliyetlerini, kendi kanalları üzerinden yapmaya devam edecektir. Sözleşme sadece pazarlama satış faaliyetleri ile ilgili olup hiçbir şekilde SOLEY markasının satışı yada devri söz konusu değildir.

Kaynak: http://tr.investing.com/news/economy-news/birlik-mensucat-soley-markal-runler-konusunda-lk-adm-grup-le-anlast-500797

Paylaş

Yorumlar

Email adresiniz diğer kişiler tarafından görünmeyecektir.Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register

Araç çubuğuna atla