Paylaş

Ekonomi Haberleri

Kardemir’de Çağ Çelik Hisse Aldı

Kardemir’de Çağ Çelik Hisse Aldı

Kardemir’de Çağ Çelik Hisse Aldı

Kardemir’nın (KRDMA,KRDMB,KRDMD) konu ile ilgili olarak Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderdiği yazılı açıklama aşağıda yer almaktadır:

23.08.2017 tarihinde KARDEMİR A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,74 – 2,90 fiyat aralığından 260.000 adet (B) GRUBU alış ve 2,52 – 2,58 fiyat aralığından 250.000 adet (A) GRUBU satış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte KARDEMİR A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım  23.08.2017 tarihi itibariyle %3,9579 sınırına ulaşmıştır/ aşmıştır/altına düşmüştür.

KARDEMİR A.Ş.’nin sahip olduğu %3,9579 oranındaki paylar/oy hakları da benimle/ortaklığımızla birlikte hareket etmektedir (Paylar/oy hakları bir sermaye piyasası aracından kaynaklanıyorsa belirtilecektir).

Yönetim kontrolüne sahip olduğum KARDEMİR A.Ş.’nin sahip olduğu %3,9579 oranındaki paylar/oy hakları da benim kontrolüm / ortaklığımızın kontrolü altındadır (Paylar/oy hakları bir sermaye piyasası aracından kaynaklanıyorsa belirtilecektir). İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda  verilmektedir.

Çağ Çelik Demir Ve Çelik Endüstri Aş Karabük Şb

Kaynak: http://tr.investing.com/news/economy-news/kardemirde-ag-elik-hisse-ald-501680

Paylaş

Yorumlar

Email adresiniz diğer kişiler tarafından görünmeyecektir.Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register

Araç çubuğuna atla