Paylaş

Kripto Para Haberleri

Bitcoin Cash nedir?

Bitcoin Cash  nedir?

Bitcoin firmasının piyasaya sunmuş olduğu bir başka kripto para birimi olan Bitcoin Cash’den bahsetmemiz gerekir. Neden çıktı ve nasıl bu kadar hızlı yükseldi .


Bitcoin ilk olmanın verdiği bir talep fazlalığı nedeni ile bir süre sonra duraksama dönemine girdi. ve bu yükü kendi bünyesinde tutarak azaltmak isteyince Bitcoin Cash’i piyasaya sürmeye karar vermiş oldu. Bu plan doğrultusunda tasarlanan kripto para Bitcoin güvencesi ile ortaya çıkmış olmanın avantajı ve ona ek olarak işlem hızı ile herkesi oldukça cezbetmiş ve ciddi talep görmüştür. En fazla market hacmine ve kullanıcıya sahip 5 kripto para içinde yerini korumaktadır.

1 Ağustos 2017’de kripto para birimleri piyasasına 175 dolar açılış değeri ile giriş yaptı. İlk günlerde hızlı değer artışları ile kısa bir zamanda 465 dolara yükseldi. Sonrasında ise kar satışları nedeniyle 300 dolar civarına geriledi.

Bitcoin olmak kadar uzantısı olmak da bu alemde oldukça fazla saygı görüyor değerli yatırımcılar. Tüm hamlelerinizi bunu dikkate alarak yapmanızda fayda var.

Paylaş

Yorumlar

Email adresiniz diğer kişiler tarafından görünmeyecektir.Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register

Araç çubuğuna atla