Paylaş

Kripto Para Haberleri

Bitcoin yeniden 7 bin doların altına geriledi!

Bitcoin yeniden 7 bin doların altına geriledi!

Para politikaları konusunda ardı ardına gelen açıklamalar kripto para piyasalarını kötü etkiledi.Bu düşüşten en fazla etkilenense piyasanın en büyüğü Bitcoin oldu.

Yüzde bazında değerlendirildiğinde en fazla kaybı 5 Nisan saat 13:00 itibari ile %5.23 ile Bitcoin Cash yaşarken geçtiğimiz günlerde yaşadığı hareketlilik hala değer bazında en yüksek ikinci değere sahip kripto para olma özelliğini koruyor.

Genel bir düşüş söz konusu dedik ve Bitcoin’in 7 bin doların altına gerilediğinden bahsettik. Aslında pek de yabancı olduğumuz bir durum değil çünkü iki gün önce yine aynı durum yaşanmış ve ertesi sabah yine Bitcoin 7 bin 500 dolar seviyesine yükselmişti. Gün ortasında 6891 dolardan alıcı bulan Bitcoin’in bu düşüşü Fed’in açıklamaları ve ardından gelen Morgan Stanley’in “Bitcoin dot-com’un çöküş seyriyle ilerliyor ” temalı açıklaması piyasaların hareketini yitirmesine sebep oldu.

Paylaş

Yorumlar

Email adresiniz diğer kişiler tarafından görünmeyecektir.Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register

Araç çubuğuna atla