Paylaş

Kripto Para Haberleri

Kripto para birimlerinden sadece bir tanesi düşüş gösterdi

Kripto para birimlerinden sadece bir tanesi düşüş gösterdi

Merhaba,

Kripto para birimlerinin piyasası ile ilgili bugün beklenen olmadı. Her türlü yaratılan spekülasyonlar ve yaptırımlar neticesinde sanal para piyasasının ciddi dalgalanmalar yaşaması beklenirken bu spekülasyonlardan etkilenen sadece bir para birimi oldu ve geri kalan tüm para birimleri istikrarlı artışını sürdürdü.

ABD Başkanı Donald Trump’ın ABD vatandaşlarının Venezuela’nın geçen ay halka arzını gerçekleştirdiği ulusal kripto para birimi Petrocoin işlemlerine getirdiği yasaklama ve ABD merkezli yatırım bankası Morgan Stanley’nin Bitcoin’i 2000’li yıllardaki dot-com balonuyla karşılaştırması haberlerinden piyasadaki artış eğilimi etkilenmedi.

Toplam 1,567 adet sanal para biriminin oluşturduğu piyasanın belirleyicisi Bitcoin son 24 saatte yüzde 2.96 artarak 8 bin 564 dolardan işlem gördü. Bitcoin 144 milyar 986 milyon dolarlık piyasa hacmiyle piyasanın 43.9’unu oluşturdu.

Piyasanın en yüksek hacimli ilk 10 sanal para birimi arasından son 24 saatte yüzde 0.36’lık bir düşüşle piyasanın en yüksek hacimli ikinci kripto para birimi olan Ethereum düşerken, piyasa hacmi ise 330 milyar 65 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Piyasadaki 24 saatlik işlem hacmi 18 milyar 48 milyon dolar olarak gerçekleşirken, en yüksek hacimli ilk 10 kripto para birimindeki değişiklikler;

– Bitcoin yüzde 2.96
– Ripple yüzde 4.10
– Bitcoin Cash yüzde 5.15
– Litecoin yüzde 3.33
– Cardano yüzde 14.36
– NEO yüzde 7.49
– Stellar yüzde 10.72
– EOS yüzde 23.10
– IOTA yüzde 7.76 artarken,
– Ethereum yüzde 0.36 düştü.

Paylaş

Yorumlar

Email adresiniz diğer kişiler tarafından görünmeyecektir.Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register

Araç çubuğuna atla