Paylaş

Kripto Para Haberleri

Kripto paralar ile zengin olmak mümkün müdür ? Karşınızda Eddy Zillan !

Kripto paralar ile zengin olmak mümkün müdür ? Karşınızda Eddy Zillan !

Kripto paralar ile ilgili belki de en fazla akılları kurcalayan şey hiç şüphesiz ki zengin olma durumunun mümkün olup olmadığıdır. Genel anlamda herkesin bu kadar kolay para mı kazanılır algısı söz konusu olsa da aslında kolaydan ziyade sabır gerektiren bir şey olduğunu söylemek gerekir. Daha önceden Kristoffer örneğini sizlere sunmuştuk ve kendisi bir Bitcoin zenginiydi, şimdi ise karşınızda bir Ethereum zengini Eddy Zillan!

Eddy Zillan , kimsenin güvenmediği dönemde kripto paralara bir şans vermeyi düşünüp bir miktar parasını kripto para sektörüne yatırarak milyoner olmuş bir isimdir. Henüz 15 yaşındayken kripto paranın bugünlere geleceğini öngören Eddy Zillan şu an bir milyoner. Reşit dahi olmamış bir çocuğun gerçekleştirmiş olduğu bu hareketi tüm geleceğini garanti altına almış durumda. İster öngörü deyin, ister şans, isterseniz de hayalperestlik deyin ama Eddy Zillan bu isimlerden sadece bir tanesi.

Eddy Zillan 2015 yılında Kraken kripto para borsasında hesap açtı ve 100 dolarlık Ethereum aldı.Eddy, o dönemde kripto paralara olan güven çok zayıf olduğu için ilk zamanlarda yatırım tavsiyeleri bulmakta zorlandığını dile getiriyor.Kripto paralar hakkındaki tüm birikimini kendi kendine edinen Zillan, Ethereum satın aldığı 100 dolarının ertesi gün 110 dolara çıktığını görmüş ve heyecanlanmış.Ertesi gün 1000 dolar daha almış, sonraki hafta 5 bin dolar ve bir sonraki hafta 6 bin dolar… Bu alımlarla yatırımlarını büyütmüş.Verdiği tenis derslerinden kazandıklarını ve tüm birikimi olmak üzere toplam 12 bin doları kripto paralara yatırmış.

Bir iki ay sonra ciddi oranda kazanmaya başlayan Eddy, kripto para tartışmalarının yapıldığı forumlarda aldığı tavsiyeler sonucu al-sat yaparak servetini 350 bin dolara çıkarmış. Şu an kripto paralarının toplam değeri 1 milyon doların üzerinde olan Eddy, Ağustuos ayında 18 yaşına girmiş bir lise öğrencisi ve şimdiden danışmanlık yapmaya başladı bile.

Kendi şirketi olan “Cryptocurrency Financial” ile, yatırımcılara ve yeni yatırımcı olmak isteyenlere yatırım tavsiyeleri sunuyor. Ayrıca kripto para gündemi ile ilgili Coinalert.ly adında bir uygulamayı da piyasaya sürüyor. Saatlik 250 dolardan kripto para yatırım danışmanlığı veren Eddy, pek inandırıcı gelmese de asıl önemsediği şeyin kendi şirketinin para kazanmasından çok kripto ekosistemine katkıda bulunmak olduğunu belirtiyor.

Gördüğünüz üzere bazen alınan riskler sizin hayatınızı tamamen garanti altına alabiliyor bence buna kulak verin derim. Yapacağınız yatırımlarla ilgili her zaman en önemli unsurun zaman olduğunu unutmamanızı tavsiye ederim.

Paylaş

Yorumlar

Email adresiniz diğer kişiler tarafından görünmeyecektir.Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register

Araç çubuğuna atla