Paylaş

Kripto Para Haberleri

Ripple Bitcoin’den sonra en büyük işlem piyasasına dönüşebilir!

Ripple Bitcoin’den sonra en büyük işlem piyasasına dönüşebilir!

Ripple, genel olarak daha güvenli ve seri ödeme yöntemi olarak karşımıza çıkmış ve madenciliği olmadığı için de diğerlerine nazaran biraz daha güvenli olduğu da belirtiliyordu.

Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri, kripto dünyasında oldukça ilgi çeken bir gelişme haline gelmişti ki CoinDesk’in haberine göre yaklaşık 18 aydır İngiltere merkezli bir girişim sessiz sedasız Ripple vadeli işlem sözleşmeleri işletiyor.

CoinDesk’e konuşan İngiltere merkezli şirket Crypto Facilities’in CEO’su Timo Schlaefer, “Oldukça iyi bir sipariş defterimiz var. Ve bunu daha da genişletmek için bazı büyük piyasa yapıcılarla birlikte çalışma halindeyiz.” açıklamasını yaptı.

Habere göre, şirketin kendi yatırım havuzunda yer alanların dışında birçok kişi XRP ile vadeli işlemlerin gerçekleştiğini bile bilmiyordu. Bununla birlikte Ripple, piyasadaki en büyük üçüncü kripto para olduğundan bu yana bu konuda giderek daha fazla ilgi çekiyor.

CBOE’de ilk Bitcoin vadeli işlem sözleşmesinin Ocak ayında sona ermesiyle birlikte Crypto Facilities’in, XRP vadeli işlemlerinin hacmi iki katına çıkarak 24.6 milyon dolara ulaştı. CEO Schlaefer, likiditenin hızlı bir şekilde büyüdüğünü ve Mart ayında hacim rekoru kırmayı beklediklerini ifade etti.

Paylaş

Yorumlar

Email adresiniz diğer kişiler tarafından görünmeyecektir.Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register

Araç çubuğuna atla