Paylaş

Kripto Para Haberleri

VIBE coin nedir ?

VIBE coin nedir ?

VIBE, son günlerde oldukça fazla dikkat çeken ve 20 Mart 2018 öğle saatleri itibariyle de %29 gibi dikkat çeken bir yüzdeyle artış gösteren para birimidir.

VIBE kripto para biriminin bu denli artışını sağlayan şeyin ne olduğuna geçmeden önce VIBE kripto para biriminin çıkış amacını ve kapsamını küçük de olsa öğrenirsek neye yatırım yapacağımızı daha iyi bilebiliriz.
VIBE , sanal gerçeklik alanında kullanılan coin’dir.Sanal gerçeklik ya da VR teknolojisi olarak hitap ettiğimiz bu alanda nasıl kullanıldığı konusunda ise küçük bir ayrıntıyı şu şekilde verebiliriz. Eğer siz bir hizmet satın almak istiyorsanız bu hizmeti satın alabilmek için bu firmanın para birimini kullanmak zorundasınız. Bu bir ürün ya da hizmet olabilir. Firma örnek olarak canlı bir konserden bahsediyor. Binlerce kilometre uzakta da olsa bir konseri sanki yanıbaşınızdaymışsınız gibi izleyebileceğinizi müjdeliyor.

Ethereum blockchain’inde yer aldığını da belirtmekte fayda var. Ayrıca VIBE coin VibeHub şirketi tarafından piyasaya sürülmüştür.

 

Paylaş

Yorumlar

Email adresiniz diğer kişiler tarafından görünmeyecektir.Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register

Araç çubuğuna atla