Paylaş

Kripto Para Haberleri

VIBE neyi hedefliyor?

VIBE neyi hedefliyor?

Son günlerin en istikrarlı kripto para birimi olan VIBE hakkında bilgilendirme yazılarımız devam ediyor. Daha öncesinde sanal gerçeklik konusunda hizmet verme ve alma adına kullanıldığına hatta Vibehub tarafından piyasaya sunulduğundan da bahsetmiştik, şimdi ise sıra VIBE ‘ın neyi hedeflediğinde.

Sanal gerçeklik teknolojisinin yıllardır gelişmesi ve yüksek çözünürlüklü ekranlara ve yüksek grafik işlem hızına sahip cihazların ortaya çıkması ile birlikte ortalama tüketicinin sanal aygıtlara sahip olması pratik bir hâle geldi. Microsoft, IBM, Facebook ve Apple gibi dünyadaki en büyük teknoloji şirketleri VR/AR araştırmaları için milyarlarca dolar yatırım yapmaya devam ederek bu sektörün gelişmesinde en büyük rolü oynuyor. Son zamanlarda gerçekleşen büyük gelişmeler sonucu 70 dolardan 400 dolara kadar değişen fiyatlara sahip sanal gerçeklik cihazları piyasada yer alıyor.

Canlı konserlere katılabileceğiniz, bir projede işbirliği yapabileceğiniz, boks derslerine katılabileceğiniz sanal bir dünya düşünün. VIBEHub platformu bunu mümkün kılmakta ve yeni çıkarılan VR beta ile platform şu anda test edilmektedir.

VIBEHub’daki “Hub”, sanatçılar için hayranlarıyla müzik paylaşma merkezi, eğitmenlerin öğrencilerle buluştuğu bir yer ve birlikte film izlemek veya sanal randevular gerçekleştirmek için sosyal merkezlerden oluşan bir sanal dünyadır. Bu sanal dünyalarda, gerçek zamanlı sesli iletişim kullanarak arkadaşlarınızla, sanatçılarla veya eğitmenlerinizle görüşebilir ve etkileşimde bulunabilirsiniz. Bir filmi VR’de birlikte izleyebilir, oyun oynayabilir, bir konser ve hatta bir ders izleyebilirsiniz. Bu hizmetleri satın almak için platformda VIBE Coinler kullanılacak ve bu da dijital para için doğal bir talep yaratacaktır.

Paylaş

Yorumlar

Email adresiniz diğer kişiler tarafından görünmeyecektir.Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register

Araç çubuğuna atla